Wyświetl pojedynczy post
maro500
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 28.04.2019, 19:34
Ostatnio na forum się wypowiedziałem podczas zimowych przesileń... Ale jak dla mnie, skoro już się utrzymaliśmy - zacznijmy już do końca sezonu ogrywać jak najwięcej młodych. Cel minimum już uzyskaliśmy, z okrojonym składem i tak czeka nas ciężka walka o każdy punkt, więc może warto dać odpocząć Peszce czy Boguskiemu, może warto na spokojnie wprowadzać piłkarzy świeżo po kontuzjach. Ogrywanie w ekstraklasowej piłce Szota, Hoyo-Kowalskiego, Kumaha, Balickiego, Słomki, Plewki, Grabowskiego, niechby nawet Brody może przyśpieszyć ich rozwój, dać Wiśle długofalowe korzyści.
A co do dzisiejszego meczu, no moim zdaniem wynik lepszy niż gra. Mimo to jestem zdania, że to kolejny pozytywny kop dla naszych młodych piłkarzy. Tak wyszarpany remis (bo za taki go uznaję) może też podbić w górę morale zwłaszcza młodych zawodników, pozytywnie ich nastawić na kolejny mecz
Odpowiedz cytując