|
Te trojkaciki, które co parę minut chłopaki grają bądź chociaż próbują, to nie ulega wątpliwości, że nie przypadek. Ja mam do Stolara szczery szacunek za to jaki ma pomysł na piłkę. I teraz porównajmy to do Stokowca... przyznaje, że dawno nie pomyliłem się tak jak w kwestii naszego trenera jak do nas przychodził.
|