|
Najważniejsze, że nie mamy już matematycznej szansy na spadek. Bo pragnę przypomnieć, że utrzymaliśmy się (przekroczyliśmy 40 punktów) po wygranej z Legią.
Słucham komentarzy w C+ i chwalą Wisłę, że grając młodymi gra jednak schematy. Czyli trener ma wizję do której wdraża młodych piłkarzy.
Że młodzi robią błędy (pierwsza bramka) ... mój Boże, jak chcemy wprowadzać młodych to to jest "koszt uzyskania".
|