Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 28.04.2019, 19:15
Najważniejsze, że nie mamy już matematycznej szansy na spadek. Bo pragnę przypomnieć, że utrzymaliśmy się (przekroczyliśmy 40 punktów) po wygranej z Legią.

Słucham komentarzy w C+ i chwalą Wisłę, że grając młodymi gra jednak schematy. Czyli trener ma wizję do której wdraża młodych piłkarzy.

Że młodzi robią błędy (pierwsza bramka) ... mój Boże, jak chcemy wprowadzać młodych to to jest "koszt uzyskania".
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując