Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 28.04.2019, 14:05
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jak u nas przy Smudzie grał bdb, mógłby się u nas odbudować, fajnie byłoby.


Zaraz, zaraz, to z matematyki możemy jeszcze spaść
Jeszcze możemy ale jak Ara wdupi z Kielcami to już nie nasz remis też nam gwarantuje utrzymanie
Odpowiedz cytując