LucjuszWielki napisał(a):

Pamiętam jak u nas przy Smudzie grał bdb, mógłby się u nas odbudować, fajnie byłoby.
Zaraz, zaraz, to z matematyki możemy jeszcze spaść
|
Jeszcze możemy ale jak Ara wdupi z Kielcami to już nie

nasz remis też nam gwarantuje utrzymanie