Na ten moment, to każdy były Wiślak przydałby się przy takiej kadrze, nawet Chrapek czy by odpalił czy nie i tak przy zakontraktowaniu załóżmy w styczniu, kilka dni temu trenował by w zespole Stolarczyka, aby dziś wyjść w jedenastce. Co do meczu, o 18 godzinie u siebie gramy dość przyzwoicie, jeśli wierzyć przesądom. 3 punkty raczej nasze
