|
Z całym szacunkiem dla Michała Chrapka, ale to jest piłkarz na dolną połówkę ekstraklasy. Moim zdaniem to nie byłoby żadne wzmocnienie, ewentualnie uzupełnienie przy kontuzjach / kartkach. Ale też nie jakieś super jakości. Niech zostanie we Wrocławiu. Życzę mu szczęścia.
|