s1mone napisał(a):

Zatrzymanie Bashy to powinien być priorytet. Moim zdaniem praktycznie każdy inny piłkarz jest do zastąpienia.
Jak dla mnie kluczowy piłkarz.
Jeśli go zatrzymamy możemy znów wymienić część składu i nadal grać nieźle. Środek pola Basha Savicevic sprawia, że jest na czym budować drużynę operującą piłką.
|
Dokładnie. Basha to najważniejszy zawodnik obecnej kadry Wisły.