szprotson napisał(a):

tak w sumie to mnie zastanawia jedno
PO CO?
wy oglądacie jak gra Ślask i Michał? Wiecie co odpierdala we Wrocławiu czy chcecie go dlatgeo ze kiedyś grał w Wiśle?
A Śląsk raczej nie spadnie, z Nami mają mecz o 9 punktów, wczoraj mieli mocne rozmowy (zresztą, dziś w sumie też) wychowawcze.
|
Zgadzam sie. Tez nie jestem przekonany do jego powrotu bo on sprawia wrazenie na kawal lenia ktory na dodatek sam sie przyznal ze ma problem z utrzymaniem wagi. Jako pilkarz kompletenie sie cofnal, a druga sprawa jest taka ze za okruchy ktore my oferujemu on i tak prawdopodobnie nie bedzie zainteresowany powrotem. Szkoda bo zapowiadal sie na pilkarza z potencjalem.