Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 26.04.2019, 14:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tak w sumie to mnie zastanawia jedno
PO CO?

wy oglądacie jak gra Ślask i Michał? Wiecie co odpierdala we Wrocławiu czy chcecie go dlatgeo ze kiedyś grał w Wiśle?

A Śląsk raczej nie spadnie, z Nami mają mecz o 9 punktów, wczoraj mieli mocne rozmowy (zresztą, dziś w sumie też) wychowawcze.
Zgadzam sie. Tez nie jestem przekonany do jego powrotu bo on sprawia wrazenie na kawal lenia ktory na dodatek sam sie przyznal ze ma problem z utrzymaniem wagi. Jako pilkarz kompletenie sie cofnal, a druga sprawa jest taka ze za okruchy ktore my oferujemu on i tak prawdopodobnie nie bedzie zainteresowany powrotem. Szkoda bo zapowiadal sie na pilkarza z potencjalem.
Odpowiedz cytując