Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 26.04.2019, 14:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wszystko się zgadza, pytanie jak wyglądają obaj Panowie bo 2 dni regeneracji to może być dla nich za mało. Brożek już od 35 minuty wyglądał co raz gorzej, Peszko po przerwie był już tłem.
Trener zadecyduje. Ale nie jest przypadkiem że Zagłębie w pierwszej połowie praktycznie nie istniało. W drugiej, kiedy mogli się skupić tylko na ofensywie gorzej to wyglądało.
Brożek i Peszko dopóki mieli siły absorbowali obronę Zagłębia bardzo mocno, nie jest przypadkiem że ich obrońca dostał wędkę po pół godziny gry.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując