Karherop napisał(a):

|
Wszystko się zgadza, pytanie jak wyglądają obaj Panowie bo 2 dni regeneracji to może być dla nich za mało. Brożek już od 35 minuty wyglądał co raz gorzej, Peszko po przerwie był już tłem.
|
Trener zadecyduje. Ale nie jest przypadkiem że Zagłębie w pierwszej połowie praktycznie nie istniało. W drugiej, kiedy mogli się skupić tylko na ofensywie gorzej to wyglądało.
Brożek i Peszko dopóki mieli siły absorbowali obronę Zagłębia bardzo mocno, nie jest przypadkiem że ich obrońca dostał wędkę po pół godziny gry.