swiety37 napisał(a):

|
Niech spadają i niech Chrapek do nas wraca.
|
tak w sumie to mnie zastanawia jedno
PO CO?
wy oglądacie jak gra Ślask i Michał? Wiecie co odpierdala we Wrocławiu czy chcecie go dlatgeo ze kiedyś grał w Wiśle?
A Śląsk raczej nie spadnie, z Nami mają mecz o 9 punktów, wczoraj mieli mocne rozmowy (zresztą, dziś w sumie też) wychowawcze.