Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 26.04.2019, 14:37
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Niech spadają i niech Chrapek do nas wraca.
tak w sumie to mnie zastanawia jedno
PO CO?

wy oglądacie jak gra Ślask i Michał? Wiecie co odpierdala we Wrocławiu czy chcecie go dlatgeo ze kiedyś grał w Wiśle?

A Śląsk raczej nie spadnie, z Nami mają mecz o 9 punktów, wczoraj mieli mocne rozmowy (zresztą, dziś w sumie też) wychowawcze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując