Temat
:
[XXXII kolejka] Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, Czwartek 25 IV, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
4
26.04.2019, 14:23
Karherop
napisał(a):
Buksa u nas bardzo krótko trenował, wyjechał na pół roku do Hiszpanii i potem wrócił już do Lechii
Chyba do Włoch. Pamiętam jak mówiło się o nim, że wyrośnie grajek z niego, no ale czasy były inne i pozwolono mu wyjechać.
xanti1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do xanti1906
Znajdź inne posty napisane przez xanti1906