Karherop napisał(a):

Basha z Vukanem wyszli dziś na trening. Trzeba za nich trzymać kciuki.
Wtedy skład widziałbym taki:
Lis - Pietrzak,Palcic,Hoyo,Grabowski- Boguski, Vukan, Basha, Slomka- Drzazga, Kolar
Peszce i Brożkowi mocno odcina tlen, może pora aby weszli z ławki na podmeczonego przeciwnika?
|
Ja uważam że na podmęczonego przeciwnika powinni wybiegać młodzi, tylko może nie wszyscy na raz (z Zagłębiem było to podyktowane kadrą). Wtedy będzie im łatwiej wykorzystać szybkość, zagrać jeden na jeden, pójść z kontrą. Zaletą Brożka jest to że nie da się odepchnąć czy przestawić jak (nomen omen) junior i obrońcy się go boją, bo może ukąsić. Z Zagłębiem dopóki miał siły to sporo strachu im napędził. Peszko był najlepszy na placu.
Plan był dobry tylko nie udało się utrzymać korzystnego wyniku. Z Vukanem i Bashą będzie łatwiej.