|
Basha z Vukanem wyszli dziś na trening. Trzeba za nich trzymać kciuki.
Wtedy skład widziałbym taki:
Lis - Pietrzak,Palcic,Hoyo,Grabowski- Boguski, Vukan, Basha, Slomka- Drzazga, Kolar
Peszce i Brożkowi mocno odcina tlen, może pora aby weszli z ławki na podmeczonego przeciwnika?
|