Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 26.04.2019, 13:54
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Olaf Nowak pokazał się wczoraj całkiem ciekawie. Dlaczego zrezygnowaliśmy z Niego? Nie pisze że to mega talent ale wyglądał wczoraj solidnie. Widziałem Go również wcześniej w kilku meczach i prezentował się solidnie.
Nikt z niego nie zrezygnował. On odszedł od nas, w zamierzchłych, ciemnych czasach, jak młodzi byli traktowani po macoszemu i inne kluby, szczególnie właśnie Zagłębie Lubin zabrało paru zdolnych dzieciaków. To jeden z tych wypadków.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując