Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 26.04.2019, 13:01
Zła wiadomość:
https://twitter.com/WojtowiczG/statu...29853089304576
Grzegorz Wójtowicz (PAP) napisał(a):
W niedzielnym meczu Wisły ze Śląskiem nie zagra I. Tarasovs (pauzuje za kartki). To chyba nie jest dobra wiadomość dla Wisły, bo w Krakowie zazwyczaj coś zwalał, a i ostatnio nie był też filarem defensywy swojego zespołu
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Remis będzie oznaczał, że na 4 kolejki przed końcem sezonu utrzymamy przewagę 11 pkt nad strefą spadkową. To już praktycznie da nam utrzymanie. Natomiast w przypadku przegranej zacznie się powoli robić troszkę duszno...
Remis daje nam utrzymanie, a jak Korona nie przegra, a przegra Miedź to nie ma znaczenia jaki będzie nasz wynik.
Nie ma co płakać. W poprzedniej kolejce potrzeba było 2 punktów, teraz jednego, a za chwilę nie będzie to miało znaczenia.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 26.04.2019 o godz. 13:04.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując