Zła wiadomość:
https://twitter.com/WojtowiczG/statu...29853089304576
Grzegorz Wójtowicz (PAP) napisał(a):
W niedzielnym meczu Wisły ze Śląskiem nie zagra I. Tarasovs (pauzuje za kartki). To chyba nie jest dobra wiadomość dla Wisły, bo w Krakowie zazwyczaj coś zwalał, a i ostatnio nie był też filarem defensywy swojego zespołu
|
Książę Palownik napisał(a):

|
Remis będzie oznaczał, że na 4 kolejki przed końcem sezonu utrzymamy przewagę 11 pkt nad strefą spadkową. To już praktycznie da nam utrzymanie. Natomiast w przypadku przegranej zacznie się powoli robić troszkę duszno...
|
Remis daje nam utrzymanie, a jak Korona nie przegra, a przegra Miedź to nie ma znaczenia jaki będzie nasz wynik.
Nie ma co płakać. W poprzedniej kolejce potrzeba było 2 punktów, teraz jednego, a za chwilę nie będzie to miało znaczenia.