Szneka napisał(a):

Od kilku spotkań bardzo irytuje mnie Kolar. Niedokładny, non stop pretensje, głupie faule. Od Niego jako ogranego zawodnika mamy prawo coś wymagać.Pietrzak na prawej stronie przyzwoicie. Młodzież?- ktoś pisał, że nie ma co oceniać na podstawie Sosnowca. Uważam, że młodzież dała radę. Hoyo może być pewnym punktem , Szot w destrukcji lepszy niż Plewka.
Czemu Plewka nie grał?
|
Chciałbym zauważyć że to po stracie Szota (o ile pamiętam) poszła kontra po której straciliśmy bramkę, więc nie wiem skąd taka opinia. Zwłaszcza że nasz środek pola nie istniał...