|
Co do śląska, to podobno grają jeszcze większa pytę od tych kalek z Sosnowca.
Ale różnica jest taka, że mają jednak graczy, którzy potencjał mają sporo większy.
I jak faktycznie się ogarną i widmo spadku zajrzało im w oczy, to może być różnie.
Remis max wyciągniemy.
|