Szneka napisał(a):

|
dlaczego oklep? Śląsk gra najgorszą piłkę w lidze. Z Savicevicem lub Bashą w środku pola jesteśmy w stanie spokojnie sobie z nimi poradzić.
|
Dokladnie. Sądzę że tak jak teraz niektórzy wróżą nam 7/7 porażek, po meczu z Legią widzieli puchary. Trochę odlatujecie .
Jeśli zagramy jak z Płockiem to jest szansa na punkty. Tym bardziej że Śląskiem.