Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 26.04.2019, 10:20
Szneka napisał(a):Wyświetl post
dlaczego oklep? Śląsk gra najgorszą piłkę w lidze. Z Savicevicem lub Bashą w środku pola jesteśmy w stanie spokojnie sobie z nimi poradzić.
Dokladnie. Sądzę że tak jak teraz niektórzy wróżą nam 7/7 porażek, po meczu z Legią widzieli puchary. Trochę odlatujecie .

Jeśli zagramy jak z Płockiem to jest szansa na punkty. Tym bardziej że Śląskiem.
Odpowiedz cytując