Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.04.2019, 09:38
Jeśli dojdzie Vukan i Basha to można liczyć po cichu na remis, jednak drużyna poza tym że przetrzebiona kontuzjami wygląda fatalnie fizycznie.
Natomiast Śląsk to obecnie drużyna... najgorsza w lidze. Wielu życzy im spadku widzac co wyprawiają na boisku. Bodajże od 8 spotkań nie strzelili bramki z gry. Ja im tego nie życzę, aczkolwiek jak się mają przełamać to nie w spotkaniu z nami.
Jakikolwiek punkty w tym meczu prawdopodobnie dadza nam już utrzymanie .
Odpowiedz cytując