|
Co myślicie o Hoyo-Kowalskim? Jak dla mnie świetny debiut jak na 15-letniego dzieciaka. W sytuacji z Sanogo nie miał większych szans z uwagi na różnicę w warunkach fizycznych - ale za 3-4 lata z Hoyo-Kowalskiego może być kawał chłopa. W mojej ocenie naprawdę obiecujący występ, widać po chłopaku talent.
Szot też lepszy niż z płockiem. DM to chyba trochę lepsza pozycja dla niego, przynajmniej w seniorach.
No i Broziu. Szacun. Przytrzymanie piłki, niezła szybkość jak na ten wiek.
Słomka też ciekawy, warto go zatrzymać w Wiśle.
Za to Kumah całkowicie bez polotu. Niestety nawet wyszkoleniem technicznym się nie imponuje.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Książę Palownik : 26.04.2019 o godz. 06:10.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|