Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 26.04.2019, 01:14
Jak na szpital jaki jest obecnie w kadrze to nie było źle.

Dodam też, że moim zdaniem nie przegraliśmy przez juniorów tylko przez całkowity brak środkowych pomocników w linii pomocy. My po prostu nie mieliśmy kim rozgrywać. Boguski jak gra środek to na 10, a nie 6 czy 8. Szot jest obrońcą i to było widać.

Hoyo Kowalski zagrał świetne zawody, dużo lepiej niż Szot w zeszłym tygodniu. Patrząc na jego potencjał powinien grać wszystko do końca rundy, a możliwe, że jak się Sadlok / Wasyl wyleczą to powinien też przy którymś z tych starych wyjadaczy łapać szlify (na miejscu Stolara bym z premedytacją ławkował jednego z nich, albo przesunął Sadloka na bok obrony). Niby przy drugiej bramce dał się ograć, ale to nie był jakiś koszmarny błąd w stylu juniora tylko przegrany pojedynek o centrymetry z napastnikiem. Sadlokowi czy Wasylowi też się zdarza. Patrząc na jego wiek to powinniśmy nim grać. Grał pewnie w obronie, świetnie się ustawiał, wygrywał główki, nie bał się zagrać piłką. Miałem wrażenie, że patrzę na seniora pełną gębą a nie 15 letniego młokosa.

Grabowski już trochę słabiej, miał dobre momenty, ale też o wiele gorsze - pod koniec oddychał rękawami. Dał się parę razy łatwo ograć, krył dużo na radar. Tak czy siak występ na plus (za wiek i brak kompleksów), ale jemu ewidentnie potrzeba ogrania zanim będzie mógł grać w 1 składzie regularnie. Najlepiej by go było do 1 ligi wypożyczyć i niech zbiera szlify.

Szot przeciętnie. Niewidoczny. No ale to nie jest pomocnik.... Z resztą on podobny casus do Grabowskiego, jeszcze nie ten rozmiar kapelusza na regularną grę w pierwszym składzie.

Bardzo fajna zmiana Kumaha i Słomki. Wnieśli trochę świeżości i wiatru. Tylko nie za bardzo mieli z kim grać, bo w środku pola był lej po bombie. Na końcówki się nadają, na występy od początku to IMO prędzej Kumah niż Słomka.

Generalnie jak na to, że graliśmy głównie juniorami, a starsi piłkarze musieli grać na nie swoich pozycjach to zagraliśmy fajny mecz. Gdyby tak strzelam zagrało 2-3 juniorów i środek pomocy Basha Savicević to mogłoby się okazać, że nie ma zbytniego ubytku na jakości. Cieszy taki potencjał wśród młodych.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.04.2019 o godz. 01:20.
Odpowiedz cytując