wolfy napisał(a):

|
Do kiedy Słomka ma kontrakt?
|
Do czerwca.
Zapomnialbym o jednym młodym: Pawle Brozku. Imponował w 1 połowie i trzeba to przyznać że właśnie dla takich momentów warto było aby wznowił karierę. Jednocześnie mam nadzieję że tym razem damy mu w spokoju zawiesić buty na kolku

szacun Broziu