bridgeburner napisał(a):

|
Jakbyśmy wyszli seniorami na Śląsk i udałoby się zremisowac to utrzymanie praktycznie pewne
|
Jak Miedź przegra, a Korona zdobędzie punkt to też się utrzymamy.
A seniorów to niech trener potrzyma do wyleczenia się. Praktycznie jeden punkt nam daje spokój niezależnie od tabeli (jeśli z Koroną

), a na 100% dwa.