Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 25.04.2019, 21:45
Skazani na druzgocącą porażkę zaskakująco dobrze wyglądaliśmy w 1 połowie. W drugie kompletnie zabrakło nam sił. A kończąc mecz ze średnią wieku 21.4 ustanowiliśmy średnia nie do pobicia przez kilka lat w ekstraklasie.
Trochę ciężko ocenić juniorów po tym meczu, bo oczywiście to nie powinno tak wyglądać że grają w otoczeniu 5 innych na poziomie ekstraklasowym.
Niemniej jednak:
Hoyo - jeden błąd przy bramce , tak wygladal solidnie. Gdybym nie wiedział że ma 15 lat dałbym mu z 18. Wg mnie lepiej się prezentuje niż Szot na tej pozycji.
Szot - również solidniej niż na stoperze. Mam wrażenie że mając do wyboru dwójkę Basha Szot i Basha Plewka to pierwsze zestawienie dałoby nam więcej spokoju. Może tak w kolejnym meczu?
Grabowski - kilka strat w obronie, poza tym momentami bardzo solidnie. W otoczeniu 10 seniorów dorównały poziomem do ekstraklasy.
Kumah - szkoda akcji w ostatniej minucie... Szybki, ciekawe rozegranie, ma w sobie to coś.
Buksa - głównie się zastawiał. Na plus.
Słomka - najaktywniejszy z juniorów w ofensywie. Chciałbym go zobaczyć w całym meczu. Szkoda że są plotki o jego odejściu. Pewnie inne kluby chcą go podebrać wizja pierwszego składu....
Odpowiedz cytując