FraMat napisał(a):

Modne się zrobiło napierd....nie na Lisa.
Może nie jest wybitny, ale ta napierd....ka to już chyba efekt zbyt dużego picia.
Średnia puszczanych bramek wynika nie tylko z umiejętności bramkarza ale i z postawy obronnej całej drużyny.
|
Jakie modne

Po prostu zawalił co najmniej 3 mecze po powrocie Błaszcza, do tego przegrał nam SAM mecz z Piastem... straciliśmu kupe kasy przez niego. Zdecydowanie najgorszy bramkarz w lidze.
Nic go już nie obroni, musiałby bronić na zero i strzelać po 3 gole, żeby zmył ten haniebny wyczyn, przez który klub znów zebrał kolejne ciosy finansowe.
Babole z Piastem nie były pierwszymi, tylko KOLEJNYMI. Każdemu może się zdarzyć, ale tutaj nie zdarzyło się, tylko nastąpiła pewna REGULARNOŚĆ babolowa i kulawych interwencji.