|
Lis jest jednym z najgorszych bramkarzy jakich mieliśmy w kluczowej sprawie : bronienie strzałów.
Bardzo dobrze gra nogami. W miarę pewny na przedpolu. Wrzutki wyłapuje.... ale broni po prostu słabo. To już nawet wyśmiewany tu Miśkiewicz bronił lepiej (chociaż w piłkę kopać nie potrafił). Pawełek to przy Lisie po prostu wysokiej klasy fachowiec.
Jak on nie zacznie bronić to powinien trafić na ławkę, ewentualnie na trybuny. Szczerze? Ten drugi bramkarz, co go podpisaliśmy raczej gorszej rundy by od Lisa nie zagrał. Lubię Mateusza, ale uważam, że wyczerpał on już limit błędów na rok albo i dłużej.
|