Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 25.04.2019, 15:37
iamironman napisał(a):Wyświetl post
O właśnie,szkoda, że historiawisly nie jest uzupełniana na bieżąco. Zastanawia mnie czy Mateusz Lis jest już najgorszym bramkarzem w historii tego klubu czy jeszcze nie?
Jego średnia puszczanych bramek na mecz systematycznie rośnie. Teraz to poniżej trójki nie schodzi...... Niechże się ktoś zlituje nad naszym klubem i nie wystawia więcej tego pata....cha!

Koń trojański po poprzednim zarządzie
Modne się zrobiło napierd....nie na Lisa.
Może nie jest wybitny, ale ta napierd....ka to już chyba efekt zbyt dużego picia.

Średnia puszczanych bramek wynika nie tylko z umiejętności bramkarza ale i z postawy obronnej całej drużyny.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując