iamironman napisał(a):

O właśnie,szkoda, że historiawisly nie jest uzupełniana na bieżąco. Zastanawia mnie czy Mateusz Lis jest już najgorszym bramkarzem w historii tego klubu czy jeszcze nie?
Jego średnia puszczanych bramek na mecz systematycznie rośnie. Teraz to poniżej trójki nie schodzi...... Niechże się ktoś zlituje nad naszym klubem i nie wystawia więcej tego pata....cha!
Koń trojański po poprzednim zarządzie
|
Modne się zrobiło napierd....nie na Lisa.
Może nie jest wybitny, ale ta napierd....ka to już chyba efekt zbyt dużego picia.
Średnia puszczanych bramek wynika nie tylko z umiejętności bramkarza ale i z postawy obronnej całej drużyny.