Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 25.04.2019, 14:36
iamironman napisał(a):Wyświetl post
No fakt, a przypomnij ile występów zaliczył jarosiński? .......1
Pan Lis ma kiepskich kolegów w obronie, to fakt, ale on im nie pomaga. Jakbym miał takiego cie...a za plecami i wiedział, że cokolwiek nie pójdzie w okolice bramki to ten puści, to też bym grał nerwowo.
Jeszcze to jego przedłużanie wybić, przy niekorzystnym stanie wyniku to już zakrawa na kpinę! ....może przypomnę pogoń, sosnowiec, piast ....., a przepraszam w każdym meczu tak robi.


Ktokolwiek byle nie on. On nie powinien nawet zbliżać się do murawy, a co dopiero stać między słupkami w ekstraklasie
Rzuciłeś durną tezę to masz głupią odpowiedź.
Szanuj bramkarza swego bo możesz mieć gorszego.
Odpowiedz cytując