Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 25.04.2019, 11:54
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
kurcze to mnie napawa niepokojem , duzo juz bylo przypadkow ze ktos byl forowany w juniorach dzieki warunkom (bo wczesniej urosl niz koledzy) , a w seniorach jak wzrost sie wyrownal - przepadał

ktoś z was to oglada , czy Hoyo (btw skad takie nazwisko?) naprawde jest tak utalentowany , czy to tylko ten 189cm powoduje że wśród 15latków wymiata ?
A co to każdy wysoki będzie koszykarzem?

Szkoda, że zamaist zaglądnąć u źródła to tworzycie teorie spiskowe.

Nazwisko Hoyo-Kowalski wynika z tego że jeden z jego rodziców pochodzi z Hiszpanii (nie wiem czy matka, czy ojciec) , zresztą urodził się w Hiszpanii, ale jak miał te 6-7 lat wrócili do Polski.

Hoyo jest w kadrach narodowych Polski od 2 lat, a dopiero w zeszłym roku jego wzrost drastycznie wybił w górę. Widać to dobrze po zdjęciach, gdy jeszcze w 2017 roku był wzrostu Buksy

wszystko znajduje się na stronie http://historiawisly.pl/wiki/index.p..._Hoyo-Kowalski
Odpowiedz cytując