Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 25.04.2019, 10:36
Osobiście uważam, że Stolarczyk powinien poświęcić 2-3 mecze na testowanie ustawienia Palcic-Szot-Hoyo-Pietrzak. Najprawdopodobniej żaden nominalny środkowy obrońca nie wróci już do końca rundy, więc trzeba szukać rozwiązania na 6 spotkań, a nie tylko na dzisiaj. Jeżeli wyglądałoby to bardzo źle to wtedy Burliga po odsiedzeniu kary za kartkę (myślę, że dwa mecze to minimum) wskoczy za jednego z nich i tak dogramy sezon.

Dodam również, że ciężko jest mi ocenić jak Hoyo wypada na tle seniorów, bo nie oglądam treningów, więc nie zdziwi mnie jak Stolarczyk uzna, że zdecydowanie za wcześnie na takie próby.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 25.04.2019 o godz. 10:41.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując