Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 25.04.2019, 09:35
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za odpowiedź.

Panowie BŁAGAM Was, jaki Szot jaki Hoyo Proszę.... na kogo Wy liczycie To są juniorzy, którzynei nadają się na 1 lige a co dopiero ektraklasę, mecz z Płockiem pokazał ile są warci - przecież jakbyśmy z nimi grali tę rundę to szorowalibyśmy dno - takie są fakty. To nie Błaszczykowski, który w ich wieku grał solidnie i wybijał się w eklapie.
W normalnych warunkach masz rację - to są goście, którzy powinni ograć się sezon w 1 lidze.
Tylko że sytuacja jest daleka, bardzo daleka od normalnej.

Kto ma zagrać dzisiaj na środku obrony?

Zdrowych środkowych obrońców w wieku 18+ - aktualnie 0.
Zdrowych obrońców w wieku 18+ - aktualnie 2.
Zdrowych środkowych pomocników w wieku 18+ - 0.

TO KTO MA ZAGRAĆ?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując