Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 25.04.2019, 09:35
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za odpowiedź.

Panowie BŁAGAM Was, jaki Szot jaki Hoyo Proszę.... na kogo Wy liczycie To są juniorzy, którzynei nadają się na 1 lige a co dopiero ektraklasę, mecz z Płockiem pokazał ile są warci - przecież jakbyśmy z nimi grali tę rundę to szorowalibyśmy dno - takie są fakty. To nie Błaszczykowski, który w ich wieku grał solidnie i wybijał się w eklapie.
Gwoli ścisłości, w ich wieku Błaszczykowski biegał jeszcze po boisku w Częstochowie. Kuba zadebiutował w Wiśle mając 19 lat(rocznikowo 20). Szot za parę dni skończy 18, Hoyo-Kowalski w lipcu skończy 16 lat. 2 lata i 4 lata to w tym wieku przepaść, nie naginaj rzeczywistości.

Powyższe nie zmienia faktu, że w Sosnowcu będzie ciekawie, ale coś mi mówi, że na stoperze obok Szota wyjdzie Pietrzak a nie Hoyo. Przed nami ciężki mecz, oby nie skoczyło się kompromitacją.
Odpowiedz cytując