swiety37 napisał(a):

Nie wydaje mi się by Hoyo zagrał.
Skoro nie ma Bashy i Savicevica, to widział bym to tak:
Lis - Grabowski, Szot, Palcic, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Kolar - Brożek, Drzazga
|
Palcic nie na swojej pozycji, Grabowski nie na swojej pozycji. To się nie może udać.
W takiej sytuacji ja bym się nawet nie zdziwił, jakby w ostateczności Stolarczyk poszedł na ustawienie 5 obrońców np.
Boguski, Palcić, Szot, Grabowski, Pietrzak. Boguski z Pietrzakiem jako wahadłowi
Tyle że Boguski ma ratować środek pola.
Podobno też z drużyną jedzie Patryk Moskiewicz, defensywny pomocnik z CLJ, może jego gdzieś Stolarczyk zmieści...
@LucjuszWielki
Coś Ci się nieźle pomieszało. Błaszczykowski to w ich wieku kopał w Rakowie, a nawet nie wiem czy nie w juniorach.
Przypomnijmy że debiutował u nas pół roku przed 20 urodzinami.
Hoyo ma 15 lat, Szot 17. Wchodzą w dorosłą piłkę dużo wcześniej niż Kuba