Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 25.04.2019, 09:32
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Nie wydaje mi się by Hoyo zagrał.
Skoro nie ma Bashy i Savicevica, to widział bym to tak:
Lis - Grabowski, Szot, Palcic, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Kolar - Brożek, Drzazga
Palcic nie na swojej pozycji, Grabowski nie na swojej pozycji. To się nie może udać.

W takiej sytuacji ja bym się nawet nie zdziwił, jakby w ostateczności Stolarczyk poszedł na ustawienie 5 obrońców np.

Boguski, Palcić, Szot, Grabowski, Pietrzak. Boguski z Pietrzakiem jako wahadłowi
Tyle że Boguski ma ratować środek pola.

Podobno też z drużyną jedzie Patryk Moskiewicz, defensywny pomocnik z CLJ, może jego gdzieś Stolarczyk zmieści...

@LucjuszWielki

Coś Ci się nieźle pomieszało. Błaszczykowski to w ich wieku kopał w Rakowie, a nawet nie wiem czy nie w juniorach.
Przypomnijmy że debiutował u nas pół roku przed 20 urodzinami.

Hoyo ma 15 lat, Szot 17. Wchodzą w dorosłą piłkę dużo wcześniej niż Kuba
Ostatnio edytowane przez Karherop : 25.04.2019 o godz. 09:35.
Odpowiedz cytując