|
występ Weinzettela nie byłby taki dziwny: Lis w ostatnich 4 meczach 12 razy wyciągał piłkę z siatki, jak w Sosnowcu dostanie pół tuzina to chłopina się ciężko załamać może. I tak w meczu z Płockiem wyglądał na bardzo zdenerwowanego i niepewnego. Mecz na ławie mógłby mu się przydać.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|