Temat
:
[XXXII kolejka] Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, Czwartek 25 IV, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
11
25.04.2019, 08:52
Nie wydaje mi się by Hoyo zagrał.
Skoro nie ma Bashy i Savicevica, to widział bym to tak:
Lis - Grabowski, Szot, Palcic, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Kolar - Brożek, Drzazga
swiety37
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swiety37
Znajdź inne posty napisane przez swiety37