Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.04.2019, 08:52
Nie wydaje mi się by Hoyo zagrał.
Skoro nie ma Bashy i Savicevica, to widział bym to tak:
Lis - Grabowski, Szot, Palcic, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Kolar - Brożek, Drzazga
Odpowiedz cytując