Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20457
Stary 25.04.2019, 08:38
Wyścig 'paralityków' wynika z ułomności naszej kopanej i wielu innych czynników, ale akurat ten z brakiem chęci gry w pucharach bym wykluczył. Jeśli już to w marginalnych przypadkach.

Być może (w odległej przyszłości) jeśli wejdzie trzeci rozgrywkowy uefa dojdzie nam kolejny "pucharowicz" co wraz ze spadkiem 3 drużyn a nie 2 spowoduje, że drużyn które grają o nic będzie stosunkowo mało.

Ktoś ostatnio pytał ile mamy długów: Obidziński przyznał: zadłużenie zmniejszono z 38 na 35 mln w tym 15 mln jest objętych cesją (kasa z nc+)
Ostatnio edytowane przez Karherop : 25.04.2019 o godz. 11:05.
Odpowiedz cytując