|
Basha dzisiaj nie zagra, Stolarczyk nie wystawi zawodnika, który nie jest gotowy na 100%.
Co do Weinzettela - przecież został sprowadzony awaryjnie jako zawodnik bez kontraktu, nie ma planów co do przedłużania z nim umowy.
Myślę, że wobec konieczności wystawienia dwóch żółtodziobów na środku obrony Stolar nie zaryzykuje Grabowskiego na obronie, ustawi go raczej "wymiennie" z Pietrzakiem na lewej stronie. Dlatego najbardziej prawdopodobny wariant:
Lis - Palcic, Szot, Hoyo, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Grabowski - Drzazga, Kolar.
Ławka: Broda, Morys, Kumah, Buksa, Moskiewicz, Brożek, obrońca z CLJ.
Potęga nie?
Powtarzam się, ale to jest skład na mecz z Garbarnią a nie Sosnowcem...Można w ciemno grać handicap +1,5 na Zagłębie...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|