Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Porter
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: N-H
Offline
#
20455
25.04.2019, 07:33
gizmowisla
napisał(a):
absolutnie sie z Toba nie zgadzam....heheszkujcie - po prostu tej ligi leniwcow , przeplaconych skorokopaczy i szrotu zagranicznego juz nie da sie ogladac ....
99% racji różnica tylko, że 8 drużyna baraż
Porter
Porter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Porter
Znajdź inne posty napisane przez Porter