Wyświetl pojedynczy post
Porter
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20455
Stary 25.04.2019, 07:33
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
absolutnie sie z Toba nie zgadzam....heheszkujcie - po prostu tej ligi leniwcow , przeplaconych skorokopaczy i szrotu zagranicznego juz nie da sie ogladac ....
99% racji różnica tylko, że 8 drużyna baraż
Porter
Odpowiedz cytując