|
Wydaje mi się, że wygrana Korony, Miedzi i Górnika (wszystkie 3 na raz) daje nam utrzymanie przy przegranej.
A być może nawet remis Korony, zwycięstwo Miedzi i Górnika też już wystarczy.
WPłock - Korona X2
Arka - Miedź 2
Śląsk - Górnik 2
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 24.04.2019 o godz. 20:27.
|