Adasss napisał(a):

@pepe72 :
no nie, wygrana Płocka, wygrana bądź porażka Arki, oraz wygrana lub remis Śląska też nie daje ... aczkolwiek szansa ta byłaby wtedy porównywalna z wygraną w totka ...
|
Może uzgodnijmy zeznania.
Ja twierdzę, że tylko taki zestaw wyników nie daje nam awansu w tej kolejce:
Zagłębie-Wisła X
WPłock-Korona 1
Arka-Miedź 2
Śląsk-Górnik X
Jeśli zdobędziemy punkt, a komuś z pozostałej trójki pójdzie inaczej to nie potrafię ustawić tabeli pod nasz spadek czyli by wszyscy poza Zagłębiem zdobyli 44 punkty. Jak ktoś zdobędzie tyle co my, to automatycznie jest niżej.