Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1435
Stary 24.04.2019, 20:11
Adasss napisał(a):Wyświetl post
@pepe72 :
no nie, wygrana Płocka, wygrana bądź porażka Arki, oraz wygrana lub remis Śląska też nie daje ... aczkolwiek szansa ta byłaby wtedy porównywalna z wygraną w totka ...
Może uzgodnijmy zeznania.

Ja twierdzę, że tylko taki zestaw wyników nie daje nam awansu w tej kolejce:
Zagłębie-Wisła X
WPłock-Korona 1
Arka-Miedź 2
Śląsk-Górnik X

Jeśli zdobędziemy punkt, a komuś z pozostałej trójki pójdzie inaczej to nie potrafię ustawić tabeli pod nasz spadek czyli by wszyscy poza Zagłębiem zdobyli 44 punkty. Jak ktoś zdobędzie tyle co my, to automatycznie jest niżej.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując