Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 24.04.2019, 20:02
Szneka napisał(a):Wyświetl post
przykre jest to że graliśmy naprawdę genialne mecze w tym sezonie, byliśmy liderem tabeli a gramy ze spadkowiczem i to my trzęsiemy portkami
Bardziej przykre byłoby przeczytać "największa wygrana Craxy w derbach od 100 lat".

brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ma 28 lat jeszcze w piłkę trochę pokopie.Jeżeli ma okazję i chce jeszcze zarobić to wyjdzie tylko gdzie? Rosja ? Czechy ? nie wiem co siedzi u niego w głowie,ale czytałem z nim wywiad mu się tu podoba...
Pewnie zależy jaką ma ofertę. Wisła powoli staje na nogach wiec też nie ma sensu wiać byle gdzie.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 24.04.2019 o godz. 20:06.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując