Szneka napisał(a):

|
przykre jest to że graliśmy naprawdę genialne mecze w tym sezonie, byliśmy liderem tabeli a gramy ze spadkowiczem i to my trzęsiemy portkami
|
Bardziej przykre byłoby przeczytać "największa wygrana Craxy w derbach od 100 lat".
brylant17 napisał(a):

|
Ma 28 lat jeszcze w piłkę trochę pokopie.Jeżeli ma okazję i chce jeszcze zarobić to wyjdzie tylko gdzie? Rosja ? Czechy ? nie wiem co siedzi u niego w głowie,ale czytałem z nim wywiad mu się tu podoba...
|
Pewnie zależy jaką ma ofertę. Wisła powoli staje na nogach wiec też nie ma sensu wiać byle gdzie.