Karherop napisał(a):

Nie wiem jak zmienia się kadry, ale w przyszłym sezonie i Raków i ŁKS nie będą tylko odcinać kuponów.
Nikt nie broni "wielkim " klubom z dużych polskich miast grać pięknej piłki. Sezon pod kątem utrzymania będzie szalenie trudny, jeśli prześpimy letnie okno transferowe.
|
Nie będą albo będą... w tym sezonie mamy Miedź, która wydawałoby się ma wszystko poukładane i dość talarów żeby spokojnie kręcić się w okolicy środka, a kręcą się cały czas blisko czerwonej linii.
Rozsądni prezesi znający się na piłce i ekonomii, mądrzy, wykształceni trenerzy nie wplątani w układy, dobre szkolenie chłopaków z potencjałem (a nie np. klocków z bogatym tatą), skauci znający się na rzeczy i pracujący uczciwie dla dobra klubu, a nie głównie swojej kieszeni, wreszcie kibice współuczestniczący w widowisku... wtedy będzie poziom. Ach te marzenia, ach ta moja dziecięca naiwność...