Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20450
Stary 24.04.2019, 16:52
regan napisał(a):Wyświetl post
A gdzie 14 druzyn zwiekszy poziom ligi?
Nie bardzo rozumiem ten argument. raz już było tak że liga liczyła 14 zespołów i jakoś nie było widać skoku poziomu w góre.
Te gadanie o podnoszeniu i opadaniu poziomu ligi są pozbawione sensu. Liga będzie taka jacy będą grali w niej piłkarze bez względu na to, czy będzie to liga 8-10-12-14-16-18-20 drużynowa.
Może to moja wybujana fantazja, ale mam nadzieje ze przy 14 lidze bez płocków, sosnowców, miedzi i innych termalic, a z amica, sasiadka, legia, Wisłą, pogonią, jagą, śląskiem i paroma innymi drużynami liga byłaby lepsza po prostu. Ale zapewne poziom by nie wzrósł, więc kto ich wie
Odpowiedz cytując