Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 24.04.2019, 15:56
Nikt się nie cieszy z dolnej 8 ale jak już w niej jesteśmy to musimy szukać jakichkolwiek pozytywów. Chociażby patrząc przez pryzmat że w grupie spadkowej rok temu gral Piast, Lechia, Pogoń i Cracovia, a gdzie są teraz?
Grupa spadkowa to nie koniec świata.
Odpowiedz cytując