|
Na konfie poinformowano że na pewno nie wystąpią : Wojtkowski, Sadlok, Wasyl, Kuba, Buchalik, Savicevic, Klemenz no i wykartkowany Burliga. Klub nie chce już chyba w żadnym przypadku rokować kiedy kto wróci, gdy do końca sezonu zostały tylko 3 tygodnie.
|