Karherop napisał(a):

Na dziś zdrowych i już "nie" juniorów mamy: 2 bramkarzy, 2 obrońców, 3 pomocników i 3 napastników. 10 zawodników w tym 2 bramkarzy. Ktoś pisał wyżej że z takim stanem posiadania czołówka 1 ligi by nas ograła i to niestety prawda.
Na pewniaka można obstawić występ 3 juniorów od początku w 1 składzie.
|
Sprostowanie:
Basha też nie zagra (plotka), więc zdrowych zostało 2 bramkarzy, 2 obroncow, 2 pomocników i 3 napastników
Od początku zagra 4 juniorow