Szneka napisał(a):

Lemoniadowy nie rób jaj. Nie mamy kim grać a Ty sprzedawać chcesz?
Trzeba liczyć, że na wiosnę pogra i błyśnie Savicević to może po rundzie jesiennej pójdzie za dobre pieniądze.
|
Sprzedawać aby kasa do budżetu była kogoś za takie 2 m ln euro.