|
Zgadza się. Patrząc "na chłodno" i już bez emocji, to ten awans to by był wynik ponad stan przy naszej kadrze i byśmy się zapewne o tym boleśnie przekonali. Koniec końców, to nie jest zły układ. Mamy względny spokój i można protestować. Czasu by na to nie bylo kiedy indziej. Miejmy tylko nadzieję, że te mecze będą dla naszych młodych dużym doświadczeniem i dadzą wymierny efekt w niedługim czasie.
|