Szneka napisał(a):

|
Masz rację. Po prostu cholernie żal mi tego sezonu. Borykając się z olbrzymimi problemami graliśmy najładniejszą piłkę w Polsce a teraz boimy się Sosnowca. Eh pojebane jakieś to
|
Obawiam się że gdybyśmy jednak awansowali do 8 to tam dostalibyśmy 2-3 razy tak drogie baty że żałowali byśmy tego awansu.
Na dziś zdrowych i już "nie" juniorów mamy: 2 bramkarzy, 2 obrońców, 3 pomocników i 3 napastników. 10 zawodników w tym 2 bramkarzy. Ktoś pisał wyżej że z takim stanem posiadania czołówka 1 ligi by nas ograła i to niestety prawda.
Na pewniaka można obstawić występ 3 juniorów od początku w 1 składzie.