kbr napisał(a):

Jeżeli wszytskie znaki na niebie i ziemi wskazują, że przegramy ten mecz, to wg logiki ekstraklasy nie przegramy
|
Ale to już byłby totalny ekstraklapowy hardcore.
My naprawdę nie mamy kim grać. Jeżeli wyjdziemy składem: Lis-Palcic, Szot, Hoyo, Grabowski, Peszko, Boguski, Plewka, Pietrzak, Kolar, Drzazga to moglibyśmy toczyć bój z Garbarnią a nie z walczącym o życie Sosnowcem...